דה וויס עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (דה וויס עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו דה וויס עונה 4 פרק 20

למי שפיספס – דה וויס עונה 4 פרק 18

דה וויס עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של דה וויס עונה 4 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar
דה וויס עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה היא תוכנית מציאות ישראלית העוסקת בגילוי כשרונות מוזיקליים. התוכנית, שמבוססת על הגרסה ההולנדית של הסדרה, “The Voice of Holland”, שודרה לראשונה בערוץ 2 בזכיינית רשת ב-7 בינואר 2012. מנחה הגרסה הישראלית הוא מיכאל אלוני, והמנטורים בעונה הראשונה הם אביב גפן, שרית חדד, רמי קלינשטיין ושלומי שבת. בתום העונה הראשונה עזב את התוכנית קלינשטיין, ובמקומו הצטרפו חברי להקת משינה, יובל בנאי ושלומי ברכה כמנטור אחד. העונה השנייה החלה את שידוריה ב-12 בדצמבר. בעונה השלישית חברי להקת משינה לא משתתפים, ומחליפם הוא מוש בן ארי.

דה וויס עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה

בעונה הרביעית צפויה להצטרף שלומית מלכה למיכאל אלוני בהנחיית התוכנית. שרית חדד לא תמשיך בתוכנית עקב מעברה לתוכנית “בית ספר למוזיקה” של המתחרה קשת. במקומה תשתתף בעונה הרביעית הזמרת מירי מסיקה. הזמר מוש בן ארי עזב את התוכנית גם הוא, ובמקומו ישתתף בעונה הרביעית הזמר אברהם טל כמנטור. העונה הרביעית צפויה לעלות לשידור ב-7 בדצמבר 2016.

התוכנית זכתה לביקורות חיוביות רבות על ההשפעה המיוחדת שנותנים הכיסאות המסתובבים. הביקורות עסקו בכבוד שנותנת התוכנית לקול ולאיכויות השירה; בניגוד לתוכניות אחרות, נבחנים המתמודדים על ידי המנטורים אך ורק על פי הקול שלהם ולא על פי המראה או סיפור הרקע שלהם. תוכנית הפתיחה של דה וויס עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה זכתה לרייטינג של 38.9% כשהשיא היה באודישן של רז שמואלי (43.4%). פרק האודישנים השני זכה גם הוא ל־39.4% כשהשיא היה 47.1%. תוכנית הפתיחה של העונה השנייה זכתה לרייטינג של 35.4% ופרק האודישנים השני זכה לרייטינג של 37.8%.

דה וויס עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה, עונה חדשה, תהנו

בתוכנית מחפשים ה”מנטורים” את הקול הבא של ישראל. מנחה הסדרה הוא מיכאל אלוני. כתבות הרשת הן: סיוון קליין בעונה הראשונה, ירדן הראל בעונה השנייה ומור סילבר בעונה השלישית. הפרס לזוכה הוא חוזה הקלטות בינלאומי בחברת התקליטים הליקון (פרס בשווי מאות אלפי שקלים). אביב גפן, שרית חדד, רמי קלינשטיין ושלומי שבת היו המנטורים של המתמודדים בעונה הראשונה. בעונה השנייה החליפו יובל בנאי ושלומי ברכה, חברי להקת משינה, את מקומו של קלינשטיין ותיפקדו שניהם יחד על תקן מנטור אחד. בעונה השלישית, החליף מוש בן ארי את יובל בנאי ושלומי ברכה. בעונה הראשונה, היה המנהל האומנותי של התוכנית יהודה עדר, ומהעונה השנייה פיטר רוט החליף אותו.

דה וויס עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

דה וויס עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה – תהנו!