הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 4 פרק 3 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 4 פרק 3 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 4 פרק 4

למי שפיספס – הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 4 פרק 2

הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 4 פרק 3 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 4 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar
הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 4 פרק 3 לצפייה ישירה היא תוכנית מציאות ישראלית, אשר עלתה לשידור בערוץ 2 בספטמבר 2013 במסגרת שידורי הזכיינית “קשת”. התוכנית מהווה מעין המשך לתוכנית “כוכב נולד”, כאשר במרכזה תחרות שירה בין כישרונות חדשים בתחום. פורמט התוכנית משלב בין רשת האינטרנט, טלפונים חכמים וטלוויזיה ומצולם בשידור חי. סימן ההיכר הבולט של הפורמט החדש הוא המסך שעולה אם המתמודד קיבל מספיק קולות כדי לעבור שלב.

הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 4 פרק 3 לצפייה ישירה

בשלב הראשון מתקיים מבחן מול השופטים, ובו כל מועמד מתבקש לבצע שיר לבחירתו מול מסך גדול סגור. לאחר ביצוע השיר מתקיימת הצבעה בקרב השופטים אם להעביר את המועמד למבחן הבמה מול הקהל בבית. במקרה שהשופטים לא בטוחים בבחירתם, המועמד נדרש לבצע שיר נוסף ולאחר מכן מתקבלת החלטה. מועמד שהוחלט להעבירו הלאה ממשיך למבחן הבמה שבו עליו לבצע שיר לבחירתו מול קהל הצופים בבית. עם תחילת השיר בתכנית הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 4 פרק 3 לצפייה ישירה הצופים בבית מתחברים לאפליקציית makoTV ומחליטים בזמן אמת האם המתמודד עובר או לא עובר.

גם לשופטים יכולת השפעה במבחן הבמה – כל שופט רשאי לתמוך בקידום המועמד ובכך להוסיף לו 10 אחוזים. ברגע שהמתמודד מגיע ל-70% הצבעות “עובר” (קולות הצופים + השופטים יחד), המסך נפתח והוא עובר לשלב הבא. עם סיום מבחני הבמה מתגבשת נבחרת העונה בת 14 זמרים. לאורך העונה יודחו זמרים שונים בהתאם להחלטת השופטים והקהל בבית עד להגעה לשלב הגמר, שבו יהיו ארבעה זמרים ומתוכם ייבחר “הכוכב הבא”.

הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 4 פרק 3 לצפייה ישירה תכנית ריאליטי ישראלית בעונה חדשה!

העונה השלישית צולמה באוקטובר-נובמבר 2015, ושידורה החל ב-5 בדצמבר 2015. כמו בעונה הקודמת, המנחים הם אסי עזר ורותם סלע. השופטים הם קרן פלס, מוקי, הראל סקעת ואסף אטדגי. בנובמבר 2015 הוחלט כי שמה של התוכנית ישונה רשמית ל”הכוכב הבא לאירוויזיון”, כך שלמעשה התוכנית תחליף רשמית את תחרות “הקדם אירוויזיון” הנוסטלגית ששודרה בעבר בערוץ הראשון. הפרס לזוכה הינו ייצוג ישראל באירוויזיון 2016 בסטוקהולם, שוודיה.

הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 4 פרק 3 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 4 פרק 3 לצפייה ישירה – תהנו!