או בוי פרק 19 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (או בוי פרק 19 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו או בוי עונה 1 פרק 20

למי שפיספס – או בוי עונה 1 פרק 18 

או בוי פרק 19 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של או בוי עונה 1 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar
או בוי פרק 19 לצפייה ישירה היא סדרת נעורים ישראלית חדשה. עלילת העונה מתחילה שלהקת או בוי מגיעה להופיע בבית הנשיא ויש שערורייה גדולה. מנהלת הלהקה טל מחליטה החלטה גורלית. עלמה רוצה מאוד לשיר בלהקה אך היא של בנים אז היא נאלצת להתחפש לבן ובהמשך העונה היא מגלה את הסוד לזוהר והיא נופלת לבריכה.

או בוי פרק 19 לצפייה ישירה

הראשונה להקדים הייתה גילת אנקורי אשר היה לה מסר חשוב להעביר לקוראי אתר בא-לי “לאהוב את עצמך זה חשוב”: תפקיד ראשון בערוץ הילדים! איך המרגש? אוי נכון. לא חשבתי על זה, ממש מרגש! יש לי תפקיד ראשון בערוץ הילדים בגיל 60, זו ההוכחה שאף פעם לא מאוחר. תגלי לנו קצת על הדמות שלך בסדרה. אני משחקת את יונה, שהייתה בעברה דיווה גדולה מאוד. אני היא אמא של לי בירן שבעצם מרוב אהבה עצמית קראתי לבני על שמי, יון. דרך אגב, יצא לי רק היום להיפגש ולהכיר לראשונה (!) את לי. להיות דיווה בהחלט יכול להיות מוכר לך מהחיים האישיים. כן! אני מסכימה! שאלתי את אנשי ההפקה אם אני מרוכזת בעצמי ואוהבת את עצמי מידי וזו הסיבה שקיבלתי את התפקיד ומבלי שהם יענו לי ידעתי בלב שהתשובה היא כן. אבל אני גאה בזה, לאהוב את עצמך זה חשוב.

את נלי תגר, שגם עבורה זהו תפקיד ראשון בערוץ הילדים נשאלה מה יש לה להגיד לכל החולמים הצעירים שרוצים גם הם להיות בקדמת במסך: נלי, מי את בסדרה? אני משחקת את טל קוטלר, מנהלת הלהקה. בורכתי בדמות מדהימה, מגניבה, מרגשת וקצת ביץ’ אבל חשוב לי להבהיר לפניי שאני לא ביץ’ במציאות, בכלל לא אבל כן היה כיף לשחק את התפקיד הזה, משהו שונה מכל הדברים שעשיתי עד עכשיו. איזו להקה את הערצת כשהיית צעירה יותר? האמת היא שמה זה לא הייתי מהמעריצות ההיסטריות של להקות הבנים, אני מודה. ועוד בתקופתי היי פייב היו חזקים אבל זה פשוט לא דיבר אליי. אבל שלא יבינו לא נכון, את הלהקת בנים שלי “אוי בוי” אני מעריצה.

או בוי פרק 19 לצפייה ישירה סדרת נעורים ישראלית חדשה!

הם הכי טובים! באמת! אז בואי תגלי את מי כן הערצת בצעירותך. הייתי היסטרית על קומדי סטור! עפתי על ההופעות והדיסקים שלהם. עכשיו הכל מובן מאיפה הצד הקומי המוכשר שלך. אופס, עכשיו גיליתי מאיפה שאבתי השראה. אבל כן, הייתי מטורפת עליהם והם ממש עיצבו את השחקנית שאני. גם לך זהו התפקיד הראשון בערוץ הילדים! בדומה לכמה שחקנים מוכשרים ומוכרים כאן. כן! עולם הילדים מלהיב אותי. תחשבי שכשאני הייתי צעירה, ערוץ הילדים בדיוק התחיל וממש חלמתי להיות שם ובאמת שהשחקנים שם היוו לי דוגמה ואהבתי אותם, ועכשיו אני זאת שהולכת להשפיע על הדור הצעיר. זה כיף! וזה דור שבהחלט חולם להיות גם הוא בקדמת המסך. אם הכוונה היא להיות מפורסם, זה לא המתכון.

שחקן זה מקצוע. צריך לחוות כל כך הרבה כישלונות ולקבל מלא “לא” עד לפריצה האמיתית ויש המון רגעים קשים ומאכזבים, לא הכל נוצץ. אז ממליצה או מזהירה? אני פשוט ממליצה על עבודה שיש בה שגרה וחיים נורמליים. אבל אני מכורה קשה לזה! אוהבת ונושמת את זה! ללא ספק! (מתוך בא-לי)

או בוי פרק 19 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

או בוי פרק 19 לצפייה ישירה – תהנו!