תאג״ד 33 פרק 41 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (תאג״ד 33 פרק 41 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק יעלה בעמוד זה לאחר השידור - עקבו

כדי להנות מכל הפרקים, שתפו את האתר בפייסבוק

למי שפיספס – תאג״ד 33 עונה 1 פרק 39

תאג״ד 33 פרק 41 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של תאג״ד 33 עונה 1 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar
תאג״ד 33 פרק 41 לצפייה ישירה היא סדרת דרמה ישראלית חדשה. העלילה מתמקדת בתאג”ד 33. שם חיים שמונה חיילים וחיילות – חובשים שמטפלים בגדוד מחטיבת הצנחנים בסוף העולם. זהו המקום הנחשק ביותר בגדוד, אך מעבר ליוקרה ולהטבות, יש לחובשים אחריות גדולה – שמירה על בריאותו של הגדוד, תחזוק רפואי שוטף וטיפול בפצועים תוך כדי חילופי אש. על התאג”ד הזה מנצח דניאל החוג”ד, חתול רחוב, פרא כריזמטי שנהנה מיחס מיוחד שנותן לו הרופא אלכס, עוף מוזר בנוף המחוספס של מפקדי הצבא הישראלים.

תאג״ד 33 פרק 41 לצפייה ישירה

אלכס ודניאל הם צוות מצוין עד הרגע בו הוא מודח מהגדוד מסיבה לא ברורה ובמקומו מגיע רופא שונה לחלוטין. האהבה האמיתית של דניאל היא רותם, הפרמדיקית הכי שווה בצה”ל, בחורה מהפנטת ומלאת שמחת חיים וחברתו לשעבר של איתן, מפקד הפלס”ר, קצין מוערך שמיועד לגדולות. החולשה היחידה של איתן היא רותם, בה הוא עדיין מאוהב ועכשיו צריך להתמודד עם הגבר החדש בתמונה, דניאל, שהוא במקרה גם הנמסיס הבלתי מעורער שלו.

יחד איתם מצטרפים לחגיגת התאג”ד: ליה החובשת, המסתבכת הסדרתית בגדוד שנמצאת על הכוונת של הרס”ר. פולצ’ק החובש, החבר הכי טוב של דניאל, טטרו ודקל שני חובשים ליצנים, בן לולו המלך, נהג האמבולנס הכי משוגע בגדוד. כל אחד מהחבורה מגיע מעולם משלו. אבל בצבא כמו שרק בצבא – אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. התאג”ד הוא משפחה. משפחה שעומדת לעמוד למבחן.

תאג״ד 33 פרק 41 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

תאג״ד 33 פרק 41 לצפייה ישירה – תהנו!