מטומטמת פרק 23 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (מטומטמת פרק 23 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו מטומטמת עונה 1 פרק 24

למי שפיספס – מטומטמת עונה 1 פרק 22

מטומטמת פרק 23 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של מטומטמת עונה 1 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar
מטומטמת פרק 23 לצפייה ישירה היא קומדיית פשע רומנטית שכתבה היוצרת והתסריטאית בת חן סבג שגם תככב בתפקיד הראשי. הסדרה מספרת את סיפורה של שירי אזוגי, שחקנית כושלת שנאלצת להתגייס למשטרה בתור סוכנת סמויה כדי להציל את בן זוגה ממאסר. לטובת המשימה היא מתחפשת לתלמידה בתיכון יוקרתי במטרה לתפור תיק למנהל התיכון אשר נחשד ברומן עם תלמידה והדחתה לסמים.

מטומטמת פרק 23 לצפייה ישירה

בגיל שלושים, שירי נאלצת לחזור לתיכון. מה שהיה הסיוט הכי גדול שלה, נחושה לרצות את מפקדיה ולשחק את תפקיד חיה כדי להציל את אהובה אלא שעד מהרה היא מוצאת את עצמה בפרשיית אהבים סוערת עם מנהל התיכון וסוחרת סמים בעצמה והגבולות בין האמת לשקר, בין הרע לטוב מטשטשים.

השחקן ליאור רז (פצועים בראש) יגלם את עמוס, סוחר סמים כבן 38. חתול רחוב שנבעט מכל מסגרת אפשרית. ילד תלוש וזועם שגדל ללא אב עד שבנערותו נאסף על ידי פרנסיסקו (אבא של אסף, מנהל התיכון) ומצא בו את המודל שמעולם לא היה לו. לאחר שיושב שנתיים ללא עוול בכפו בבית הסוהר, הוא יוצא משם עבריין, מנהל רשת הפצה זהירה ומוקפדת ביותר של סמי הזיות ומניפולטור על שיכול לגרום לאנשים לעשות הכל בשבילו. (מתוך HOT)

מטומטמת פרק 23 לצפייה ישירה סדרת קומדיה פשע ישראלית חדשה!

הסדרה מספרת את סיפורה של שירי אזוגי (בת חן סבג שגם כתבה את הסדרה מטומטמת פרק 23 לצפייה ישירה, ט”ק), שחקנית כושלת בת 30, וכלומניקית בעיני עצמה שמקבלת את תפקיד חייה בחסות משטרת ישראל. כדי להציל את בן זוגה ממאסר, היא מוחדרת אל תיכון יוקרתי במטרה לתפור תיק למנהל התיכון הנחשד ברומן עם תלמידה והדחתה לסמים.

רז יגלם בסדרה את סוחר הסמים השפל עמוס, חתול רחוב שנבעט מכל מסגרת אפשרית, גדל ללא אב וישב שנתיים בכלא על לא עוול בכפו. משם הוא יצא סוחר ויצרן סמים מניפולטיבי, שמנהל רשת הפצה זהירה ומוקפדת ביותר של סמי הזיות מבלי שאיש יחשוד בו.

את אהובה של שירי בסדרה מטומטמת פרק 23 לצפייה ישירה, נמרוד, יגלם מי שהיה בן זוגה של סבג בחיים האמיתיים, נדב נייטס (“אלנבי”, “הבועה”, וההצגות “המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה” ו-“המוגבלים”). עוד לוהק לסדרה הקולגה של רז מ”פאודה” יעקב זדה-דניאל (“את לי לילה”) שיגלם את מוריס מפקד יחידת המשטרה ששלח את שירי למשימה וכן הזמר מוקי בתפקיד אסף, מנהל בית הספר השרמנטי שלוקח את שירי תחת חסותו מפתח איתה מערכת יחסים. (מתוך וואלה)

מטומטמת פרק 23 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

מטומטמת פרק 23 לצפייה ישירה – תהנו!