שכונה עונה 2 פרק 27 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (שכונה עונה 2 פרק 27 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק יעלה בעמוד זה לאחר השידור - עקבו

כדי להנות מכל הפרקים, שתפו את האתר בפייסבוק

למי שפיספס – שכונה עונה 2 פרק 26

שכונה עונה 2 פרק 27 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של שכונה עונה 2 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar
שכונה עונה 2 פרק 27 לצפייה ישירה היא סדרת נוער ישראלית שיצר גיורא חמיצר, שמשודרת בערוץ ניקלודיאון ב-HOT החל מ-2 בנובמבר 2014. העלילה עוסקת בהבדלים והבעיות בין חבורות עניים ועשירים, המכונים שכונקים ונרקיסים.

בדצמבר 2014 זכתה בתואר “סדרת השנה הישראלית” במגזין ” ראש אחד”. במרץ 2015 (חג פורים) התקיימו שבע הופעות של “שכונה בהופעה”, מופע המבוסס על העונה הראשונה. במקביל להופעות יצא לאור הספר שמבוסס על עלילת העונה הראשונה בשם “השכונקים בעקבות היהלומים האבודים”.

שכונה עונה 2 פרק 27 לצפייה ישירה

בליבו של הישוב היוקרתי נרקיס, סמוך למגרש הגולף בו משחקים היפים והעשירים, נמצאת שכונה עונה 2 פרק 27 לצפייה ישירה. במקבץ מוזר של דירות מגורים דלות השוכנות באחוזה שנתרמה על ידי הפילנתרופ התמהוני פריצי, דרות משפחות עובדים בצניעות דלה. אחת המשפחות המתגוררות מזה דורות ב’שכונה’ היא משפחת בן-דוד.

האב, המכונה בנדה, אלמן המגדל לבדו חמישה ילדים, פותח וסוגר עסקים כושלים ומתגלגל לחובות שמאיימים להביא אותו עד מאסר. ילדיו הבוגרים, ויקי היפה והחרוצה, אודי החנון המחונן ורחלי הנערית והחכמה, עוזרים לגדל את התאומים הפעוטים ומנסים להשאיר את אביהם מחוץ לכתלי הכלא באמצעות תחבולות שונות.

בנוסף לקשיים הקיומיים, מזומנות לתושבי השכונה צרות נוספות מצד השכנים העשירים, תושבי נרקיס ובראשם ראש המועצה סוזי שיינפלד, שישמחו להיפטר משכונת העוני ‘המכערת’ את הנוף, אך גם צרות אלה מתגמדות לעומת סודות אפלים מהעבר, הקשורים באוצר מיסטי עתיק, אשר הולכים ונחשפים ומסכנים את חייהם של ילדי משפחת בן דוד וחבריהם לילוש, מיטל, לירון ומצליח.

ויקטוריה המשחקת בסדרה שכונה עונה 2 פרק 27 לצפייה ישירה, חכמה ויפה במיוחד, מפרנסת את בני משפחתה. האחות הבכורה מבין חמישה אחים בתו של בנדה. הופכת במהלך העונה לבת זוגו של איתן, בלי לדעת על הסודות אותם הוא מסתיר, ועל סיפורי הכיסוי הרבים שלו. ויקי נפרדת מאיתן בסוף העונה הראשונה, כאשר היא מגלה על שקריו של איתן.

חברתה הטובה של לילוש. רצחה את הקוברה כשניסה לדקור את איתן. בעונה השנייה, מתגלה שויקי משרתת בצבא יחד עם שי-לי, אויבתה מהתיכון, אשר מתנכלת לה ומסבכת אותה בצרות מול מפקדת הגדוד שלהן, ובנוסף, הופכת להיות לאחותה החורגת של מיטל.

שכונה עונה 2 פרק 27 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

שכונה עונה 2 פרק 27 לצפייה ישירה – תהנו!