שותפים פרק 12 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (שותפים פרק 12 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו שותפים עונה 1 פרק 13

למי שפיספס – שותפים עונה 1 פרק 11

שותפים פרק 12 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של שותפים עונה 1 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
שותפים פרק 12 לצפייה ישירה הסיטקום החדש, עוקב אחר חן מזרחי, סטנדאפיסט צעיר שסוף סוף עוזב את בית הוריו ועובר לעיר הגדולה רק כדי לגלות שלא קל למצוא שותף טוב, במיוחד כשהחבר הכי טוב שלך הוא גדי וילצ’רסקי, ששורץ רוב הזמן אצלך בדירה – בתחתונים. מדי פרק ינחת בדירה של חן שותף פוטנציאלי, שיתגלה כמוזר עד בלתי נסבל: נגן טרומבון שמתאמן כל היום, בחורה שנמצאת בחיפוש אובססיבי אחר בן זוג, עו”ד שיוצא עם בובת מין, סטנדאפיסט לא מצחיק, בחור שמשוכנע שהוא גיבור-על ועוד

שותפים פרק 12 לצפייה ישירה

עושה רושם שהרעיון מאחורי שותפים פרק 12 לצפייה ישירה היה לקחת שניים מכוכבי הרשת הכי בולטים של התקופה האחרונה, מזרחי ווילצ’רסקי, כאלה שאין להם באמת אלוהים כשזה נוגע להשפלה ציבורית, לבישת אאוטפיטים מגוחכים ותיעוד בפייסבוק (אחד הסרטונים הכי פופולריים של מזרחי היה כשלבש אאוטפיט של רקדנית בלט והשתמש בו כדי להיכנס בחינם להצגת ילדים, ובמקרה של וילצ’רסקי – הוא כבר הסתובב בתחפושת סרטן ענקית, וזה רק הדובדבן), לארוז את זה בתירוץ של סדרת טלוויזיה עם משהו שנראה כמו עלילה, להדליק מצלמות ולחכות לראות מה יקרה.

התוצאה היא מעין יצור כלאיים שנע בין קומדיית סטלנים שזורקת רפרסנים לסמים קלים בערך בכל משפט שני, לסדרה שהייתה צריכה להיות סדרת רשת קלילה – וכך גם קלה יותר לעיכול.

מזרחי הוא הגיבור של הסדרה, והדבר היחיד שאנחנו יודעים עליו זה שהוא, כמו מזרחי האמיתי, כוכב רשת שפותח כל פרק בשיחה עם הגולשים שלו באמצעות הסמארטפון וכך גם עושה בסדרה שותפים פרק 12 לצפייה ישירה. וילצ’רסקי הוא תחליף הקריימר המקומי – השכן הסטלן שמסתובב בתחתונים ושורץ למזרחי על הספה. שאר הדמויות הן שותפים הזויים שמתחלפים ומביאים איתם סיטואציות אידיוטיות, כמו למשל השותף שמנגן על טרומבון (הקומיקאי המעולה עידן ניידיץ’, שצריך ואף רצוי לפרגן לו יותר הופעות טלוויזיוניות) או מיכאל הנגבי בתפקיד מאלף כלבים שמצליח גם לאלף את השניים. (מתוך ynet)

שותפים פרק 12 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

שותפים פרק 12 לצפייה ישירה – תהנו!