המירוץ למיליון עונה 5 פרק 33 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (המירוץ למיליון עונה 5 פרק 33 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו המירוץ למיליון עונה 5 פרק 34

למי שפיספס – המירוץ למיליון עונה 5 פרק 32

המירוץ למיליון עונה 5 פרק 33 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של המירוץ למיליון עונה 5 לצפייה ישירה אצלנו באתר

עשו לנו לייק:

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar

בתוכנית משתתפים מספר צוותים בתחרות מסביב לעולם. המתחרים שואפים להגיע ראשונים לסוף “קטע המירוץ” בכל תחנה במהלך התוכנית, כדי להימנע מאפשרות של הדחה. בכל קטע מרוץ (למעט ארבעה “קטעי מרוץ ללא הדחה”) מודח הצוות שהגיע אחרון. הצוות המודח זוכה לעתים בפרס כספי קטן, הניתן ככרטיס “חישגד” לגירוד. לבסוף נותרים שלושה צוותים במשחק והם העולים לשלב הגמר. בנקודה זו, הצוות שמגיע ראשון לסוף קטע המירוץ זוכה בפרס הגדול – שהוא מיליון שקלים חדשים.

המירוץ למיליון עונה 5 פרק 33 לצפייה ישירה

המירוץ למיליון עונה 5 פרק 33 לצפייה ישירה סדרת ריאליטי ישראלית בעונה חמישית!

בתוכנית מתחרים עשרה או אחד עשר זוגות בעלי מאפיינים שונים, על פרס בסך מיליון שקלים חדשים. המרוץ מתבצע במדינות שונות ברחבי העולם. עלות הפקת התוכנית עומדת על יותר מחמישה מיליון ש”ח‏ וככזו, היא אחת מתוכניות הטלוויזיה היקרות ביותר שהופקו בישראל. התוכנית מתבססת על הפורמט האמריקאי, עם שינויים קלים.

מנחה העונה הראשונה של התוכנית היה רז מאירמן והחל מהעונה השנייה המנחה של המירוץ למיליון עונה 5 פרק 33 לצפייה ישירה הוא רון שחר (הנשוי למיה קרמר, שהתחרתה בעונתה הראשונה של התוכנית עם בן זוגה דאז). מפיקי התוכנית, הם איל אלקבץ ורוית ליאור-מנדל (אשר הפיקו בין היתר, את העונה הראשונה של התוכנית “הישרדות”). עורך העונה הראשונה והעונה הרביעית הוא שחר מורד. בעונות השנייה והשלישית, העורך היה עידו גרינברג.

שינויים מאופן המשחק המקורי: בגרסה הישראלית בוצעו מספר שינויים אשר מבדילים אותה מהגרסה המקורית האמריקאית: התוכנית הוארכה מעבר ל-13 פרקים המסורתיים לעונה בגרסה האמריקאית. זאת כדי להביא לניצול מקסימלי של המדרוג הגבוה לו זוכה התוכנית ולשידורה למשך תקופה ארוכה יותר‏. כל קטע מרוץ שנמשך פרק אחד בגרסה האמריקאית המקורית נמשך בין 2 ל-3 פרקים בגרסה הישראלית.
משימות ה”מעקף” (Detour) נקראות בגרסה הישראלית “צומת” ו”מעבר מהיר” (Fast Forward) נקראת “קיצור דרך”. בגרסה האמריקאית מציינים בתחילת כל קטע את התקציב שמקבלים המתמודדים להשלמתו. אם לזוג אזל הכסף באופן לא צפוי, גם עובדה זו זוכה לאזכור. בגרסה הישראלית, לעומת זאת, מלבד בעונה הראשונה, לא מצוין הסכום הכספי אותו קיבלו המתמודדים, אם כי בכל עת בה הם נדרשים לשלם במהלך המירוץ למיליון עונה 5 פרק 33 לצפייה ישירה, הם מוצגים כמי ששולפים את כרטיס האשראי שניתן להם מהפקת התוכנית. בשונה מהפורמט האמריקאי, גמר התוכנית הישראלית מצולם אחרי שידור רוב פרקי התוכנית ומתקיים בחו”ל.

המירוץ למיליון עונה 5 פרק 33 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

המירוץ למיליון עונה 5 פרק 33 לצפייה ישירה – תהנו