הבנים והבנות עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (הבנים והבנות עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו הבנים והבנות עונה 4 פרק 20

למי שפיספס – הבנים והבנות עונה 4 פרק 18

הבנים והבנות עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של הבנים והבנות עונה 4 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
הבנים והבנות עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה היא תכנית שבמהלכה מתגבשות שתי קבוצות ילדים: קבוצת בנים וקבוצת בנות. בכל פרק בתוכנית שתי הקבוצות מבצעות משימות שניתנות להם על ידי המנחים. המשימות מתקיימות בווילה, רוב המשימות מתקיימות בבריכת השחייה שבווילה. על כל משימה מקבלת הקבוצה הזוכה מספר “כפכפים” (נקודות) מסוים. בסוף השבוע, הקבוצה שהשיגה את מספר הנקודות הנמוך ביותר במהלך השבוע מועמדת להדחה. המשתתפים מהקבוצה היריבה בוחרים משתתף מהקבוצה המודחת, והמתמודד שקיבל את מספר הקולות הנמוך ביותר עוזב את התוכנית. לאחר 10 הדחות מתקיים פרק הגמר.

הבנים והבנות עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה

בגמר מבצעות שתי הקבוצות משימות שונות. בסיום כל המשימות, הקבוצה שהשיגה את הניקוד הגבוה ביותר זוכה בתוכנית. היא זוכה בתואר “שליטי הקיץ” ובשליטה על הערוץ ליום שלם (בחירת התוכניות שישודרו ביום זה, ותוכנית מיוחדת לקבוצה המנצחת בהנחייתה. ישנו גם משחק בערוץ הילדים, ששמו “סמיילאיט” ובו שולחים הצופים מהבית זה לזה משפטים, ועליהם לבטא בצורה הכי טובה את המשפט בעזרת סמיילים, ולבחור מישהו לשלוח אליו את החידה, אם הוא עונה נכון, הקבוצה שהצופה בחר בתהליך ההרשמה תזוכה בנקודות, שיספרו לטובתה בפרק הגמר, וישפיעו על הסיכוי של הקבוצה לזכות בתואר “שליטי הקיץ”.

באחד מפרקי התוכנית התקיים ספיישל “גלגל הצלה לבנות”. בפרק זה, ניתנה הזדמנות לאחת הבנות שהודחו בארבע ההדחות הראשונות (אופק, פלורי, עתליה ואדווה) לחזור אל קבוצת הבנות. בשלב הראשון של פרק גלגל ההצלה התבקשו צופי התוכנית להצביע למתמודדת אותה הם רוצים להחזיר לקבוצת הבנות. שתי המתמודדות שקיבלו את מספר הקולות הרב ביותר היו אדווה ועתליה, והן עלו לשלב הבא של גלגל ההצלה. בשלב השני, התקיים חידון על התוכנית. עתליה ענתה נכון על מספר השאלות הרב ביותר, וחזרה לקבוצת הבנות. מאז לא הודחה עתליה, וזכתה במקום הראשון בגמר עם קבוצת הבנות.

באחד מפרקי התוכנית הבנים והבנות עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה התקיים ספיישל “גלגל הצלה לבנים”. בפרק זה, ניתנה הזדמנות לאחד מהבנים שהודחו בחמש ההדחות הראשונות (הראל ר., חן, בן, עידן והראל ש.) לחזור לקבוצת הבנים. פורמט גלגל ההצלה היה פורמט “גלגל ההצלה לבנות”. שני הבנים שעלו לשלב השני היו חן והראל ש. בשלב השני ניצח הראל ש., וחזר לקבוצת הבנים. מאז, הראל לא הודח, וזכה במקום השני בגמר עם קבוצת הבנים.

באחד מפרקי שבוע הרומנטיקה נערכה תחרות “נסיך הביצה” בין המשתתפים. בתחרות חולקו המשתתפים לזוגות וביצעו משימות הקשורות לרומנטיקה. בסיום השלב הראשון של התחרות הודחו הזוגות אושר ומטר והראל ועתליה. אל הגמר הגיעו הזוגות מישל ואושן שזכו במקום השלישי, דנה ורון זוכי המקום השני וקים ואליה זוכי התחרות שקיבלו כרטיס זוגי לסרט.

הבנים והבנות עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

הבנים והבנות עונה 4 פרק 19 לצפייה ישירה – תהנו!