מלאך של אמא פרק 4 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (מלאך של אמא פרק 4 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו מלאך של אמא עונה 1 פרק 5

למי שפיספס – מלאך של אמא עונה 1 פרק 3

מלאך של אמא פרק 4 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של מלאך של אמא עונה 1 אצלנו באתר

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
מלאך של אמא פרק 4 לצפייה ישירה סובבת סביב סיפורה של פסיכולוגית אשר בנה בן השש נרצח יום אחד בנסיבות מסתוריות.  במקביל פועלות בסדרה שלוש דמויות נשיות נוספות, שכולן עוסקות במהותן ביחסים שבין החבל לטבור: אם אתיופית שהקהילה שלה נידתה אותה והבן שלה הופך לשעיר לעזאזל בחקירת הרצח; אמא לבחור בן 21 עם פיגור שכלי, שמנסה להגן עליו בעקבות מעורבותו ברצח וחוקרת מז”פ עם יחסים מורכבים עם אמה שעוברת כריתת שד.

מלאך של אמא פרק 4 לצפייה ישירה

מלאך של אמא פרק 4 לצפייה ישירה דרמת-מתח ישראלית חדשה

נענע10: הסדרה נפתחת בפרק הראשון עם שני אלמנטים בולטים: הראשון – כל צילומי הגובה וההרגשה הכללית הם אחד לאחד מתוך סדרת התעודה “צל של אמת” והדבר השני: ישנו ערב רב מידי של עלילות ותת עלילות כאשר כל העלילות בלי יוצא מן הכלל קשות וטומנות בחובן סודות ואימה ועלינו מוטל כצופים לעבור ולדלג בקלילות קוגנטיבית מעלילת אב שרצח את שני ילדיו לעלילת אם שבנה בן השש נרצח, לעלילת הורים שכנראה ילדם הלוקה בפיגור שכלי רצח ילד בן שש והנשמה זועקת ‘די’, או לפחות ‘רגע’.

ההחלטה על ריבוי דמויות ועלילות מחייבת קצב מסוים, צריך להיות טמפו שמחזיק כל עלילה כ’משק אוטרקי עלילתי’, כבעלת איכויות משל עצמה עוד לפני שנשזרה בעלילה הגדולה יותר או זו הנוספת שנועדה להישזר בה, הבעיה במלאך של אמא פרק 4 לצפייה ישירה שכל העלילות ועלילות המשנה לא מספיק מעניינות בשביל לספק את היצר הבידורי (מבחינת צילום ודיאלוגים ובכל זאת – מדובר כאן בטלוויזיה, השקעת זמן פנוי וכו’) והמניה של כולן נשענת, באופן מהותי, על האלמנט הרגשי. כלומר – כל עלילה אמורה להכאיב או להציק, לתפוס את הנפש ולעקם לה את היד, הבעיה היא שעצם הריבוי שלהן לא מאפשר להן להתפתח, ויצור עלילתי לא מפותח – לא יכול לתפוס לך את הנפש כל כך מהר.

ynet: הפוטנציאל עצום, כי החוויות הרגשיות שעומדות בבסיס של כל עלילה הן חזקות, ועלילת מתח עם כל האדרנלין שבה אמורה להעצים את הממד הרגשי. וניכר ניסיון תסריטאי של היוצרת – קרן וייסמן, שחוותה אובדן אחות בתור ילדה – ליצור דמויות שאינן סטריאוטיפיות – חוקר המשטרה הוא טיפוס קולני וחסר טאקט, למשל. והצילום והמשחק מקצועיים ומלוטשים, אבל התסריט מקשה שוב ושוב על התמסרות לסדרה.

זה מתחיל מהמוות של הילד, שנדמה שאין לו קשר לכל מה שקרה לפניו. למעשה המוות הזה הוא הדבר המפתיע היחיד שקורה בשני הפרקים הראשונים, למרות שזו בעצם ההתפתחות היחידה שאנחנו יודעים בבירור שעומדת לקרות. המתח נבנה באמצעים מלאכותיים ולפעמים גסים – כמה פעמים אפשר לדחוף מדליה לסצנה עם קלוזאפים חוזרים ונשנים, כדי שנבין שהיא חשובה?

מלאך של אמא פרק 4 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

מלאך של אמא פרק 4 לצפייה ישירה – תהנו