היחידה עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (היחידה עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו היחידה עונה 2 פרק 21

למי שפיספס – היחידה עונה 2 פרק 19

היחידה עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של היחידה עונה 2 אצלנו באתר

עשו לנו לייק:

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar
היחידה עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה שבמסגרתה התגייסו עשרה מפורסמים על מנת להקים להקה צבאית שמטרתה להרים מופע בידור עבור חיילי צה”ל, כמיטב מסורת הלהקות הצבאיות. על הצד האמנותי של הלהקה הצבאית, הופקד במאי התיאטרון הנודע משה קפטן, שתחת שרביטו ערכה החבורה אימונים קוליים, והתאמנה על כוריאוגרפיה – כל זאת כדי להרים הופעה מיוחדת מול מאות חיילים ומפקדים. החבורה שהתה יחד בבסיס צבאי שהוקם במיוחד עבורה, ביצעה אימונים צבאיים שונים כמו שמירות, אימונים ניווטים, מטווחים, אימוני לשבי”ה, זריקות רימון ואפילו אימוני צניחה צה”ליים.

היחידה עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה

היחידה עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה דוקו ריאליטי ישראלי החוזר בעונה חדשה

החבורה מלווה על ידי אהוד בנאי רס”ר חטיבת הנח”ל והסמל שחר גולדנברג. מדי שבוע נשלחו חברי היחידה עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה להופיע בפני חיילים בבסיסי ובמוצבי צה”ל השונים ברחבי הארץ – החל ממוצב צנחנים על גבול סוריה, דרך חטיבת כפיר ביהודה ושומרון, סטי”ל בבסיס חיל הים בחיפה, בסיס תל נוף של חיל האוויר, וכלה בהופעה בפני חטיבת שריון בכרם שלום, על גבול עזה. המפגשים בין המפורסמים לחיילים המשרתים הביאו לחיילים מעט הווי ובידור במסגרת שירותם הצבאי, עם שירים מיתולוגיים כמו “בוא אלינו לים”, “שלווה” ו”שיר לשלום”.

וואלה: עשרה סלבריטאים התגייסו מחדש ליעני-צה”ל, כדי להפוך ליעני-להקה צבאית. למעשה יש כאן את השילוש הקדוש הישראלי – ריאליטי, סלגריטיז וצה”ל. הכל כבר כאן, כולל ה”אילו ציפורים”, עכשיו רק כדי שהדוקו ריאליטי יעבוד, מה שבעיקר צריך זה לא לדפוק את זה. וברמת הפורמט, הליהוק, ההומור והעריכה – “היחידה”, (מבית היוצר המצליח של “גולסטאר” שעשו בדיוק את אותו הדבר רק עם כדור), מצליחה לשמור על האיזון הבריא, ולספק בידור.

בין המשתתפים של היחידה עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה תמצאו ליהוקים מוצלחים, ואף לא אחד שתשאלו את עצמכם לגביו “מי? למה?”. אל המטרה הראויה של כיבוש זמן מסך התגייסו ולחמו דרק שארפ, מאיר סוויסה, אילנית לוי, ג’וליה לוי בוקן, מאיה בצלאל, רגב הוד, הראל סלוצקי, עופר דומינגז (בוגרי “גולסטאר” המצטיינים) קותי סבג, ואתי ביטון. את העשרה כוכביא האלו גייסו והעלו על מדי ב’, והצמידו להם רס”פ משמעת מטורלל בשם שחר, לכאורה על מנת להקים להקה צבאית שלכאורה נועדה להרים מופע בידור עבור חיילי צה”ל. אם נניח את כל הלכאורות האלו בצד ונזכור שמדובר בבידור כורסה עבור העורף השמנמן שיושב בבית, יהיה עדיף בהרבה. וזה בסדר גמור, זה לא כאילו שצפינו ב”מה שקורה באילת VIP” עבור הביצוע הבלתי נשכח של המחזמר “שיער” בלובי המלון.

היחידה עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

היחידה עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה – תהנו