משחקי השף עונה 2 פרק 15 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (משחקי השף עונה 2 פרק 15 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

למי שפיספס – משחקי השף עונה 2 פרק 14

משחקי השף עונה 2 פרק 15 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של משחקי השף עונה 2 לצפייה ישירה!

עשו לנו לייק:

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar
משחקי השף עונה 2 פרק 15 לצפייה ישירה היא תוכנית מציאות ישראלית שעוסקת בבישול, המשודרת במסגרת הזכיינית רשת של ערוץ 2, החל מ-19 בינואר 2014. בתוכנית משתתפים חובבי ומקצועני בישול, שמתחרים על התואר “השף המוכשר בישראל”. את התוכנית מנחה מירי בוהדנה. בתוכנית יש ארבעה שלבים: האודישן העיוור, מחנה האימונים, קרבות המטבח ופרקי הגמר.

בשלב האודישנים, כל מתמודד מכין מנה תוך שעה בלבד, שעומדת למבחן טעימה עיוורת בפני שלושת השופטים, שלא רואים את המתמודד ולא יודעים כל פרט אודותיו. בזמן הטעימה – המתמודד צופה בשופטים ושומע אותם, עד שלב ההחלטה ואז נסגר חלון הצפייה. לאחר הטעימה השופטים נפגשים עם המתמודד וכל שופט חושף את החלטתו, האם הוא העניק סכין למתמודד (ציון “עובר”). מתמודד שקיבל לפחות שני סכינים, עובר לשלב מחנה אימונים.

למחנה האימונים מגיעים 30 המתמודדים שעברו בהצלחה את שלב הטעימה העיוורת, והם נבחנים בסדרת משימות. על פי תוצאות המשימות כל שף בוחר 6 מתמודדים שמרכיבים את הנבחרת שלו.

משחקי השף עונה 2 פרק 15 לצפייה ישירה

משחקי השף עונה 2 פרק 15 לצפייה ישירה סדרת ריאליטי קולינארית ישראלית

הארץ: כשהתחילה המשימה הראשונה בגמר של משחקי השף עונה 2 פרק 15 לצפייה ישירה וכל המתמודדים חפרו במזווה של האולפן והוציאו משם סלרי וארטישוקים, נכנעתי. לא יכולתי יותר. ניגשתי למקרר והוצאתי פיתה מהפריזר. כשאסף הניח את נתחי העוף בתוך הסיר שכבר התחיל לבעבע, הוצאתי את הפיתה מהמיקרו. ההמשך היה על אוטומט: גבינה צהובה (עמק), קצת בולגרית (מקופסה), אורגנו תעשייתי (מאוד) ולשים על הכיריים. אחרי פלאמבה של 30–40 שניות על הגז, העברתי לטוסטר־אובן לאפייה איטית. כשהמנה היתה מוכנה (לפי העין), הוצאתי מהפס החם ועברתי לזלילה (דילגתי על שלב הצילחות). והנה עליבותו של המין האנושי: לשבת על ספה מול גמר “משחקי השף” ולאכול פיתה־על־הגז כשאני עוד עם הנעליים מיום עבודה. מה עוזר לו, לאדם שאוכל פיתה מול הטלוויזיה, שאסף יודע לטפל בירקות? מה הוא שואב מהעובדה שהלוקוס של לירן היה מצוין? הרי אנחנו לא יכולים לטעום או להריח. ב”מאסטר שף” התשובה ברורה – בני האדם הם שמוגשים על הצלחת, אותם אנחנו מנשנשים. כמו שיש אנשים שמתמוגגים מאספרגוס, אבל חוטפים בחילה מסלק, ככה יש את מי שמתאהב בצילה ונגעל ממסרט. בניסיון (לרוב מוצלח) ליצור הזדהות, תועפות הקיטש מבעבעות וגולשות מהסירים. ב”משחקי השף” הסיפור אחר. זו תוכנית פחות ממולחת מבחינה טלוויזיונית־שיווקית אבל הרבה יותר מקצועית מבחינה קולינרית. ואת זה אומר לכם אדם שמכין פיתה עם גבנ”צ לארוחת ערב.

ynet: ההשוואה המתבקשת היא ל”מאסטר שף” ואף שהאחרונה צברה פז”מ יותר מרשים, משחקי השף עונה 2 פרק 15 לצפייה ישירה מתפקדת בתור הגרסה התכל’סית והתוססת שלה. זה הקצב המהיר והאווירה הדחוסה על הסט, אבל לא פחות משפיעה העובדה שהרוב המכריע של המלוהקים הם מעבדי-מזון במקצועם ברמה כזאת או אחרת, ואף אחד לא מתנצל על זה. זה חוסך מאיתנו קודם כל את שלל הסינדרלות ה”עממיות” שההשתתפות בתוכנית אמורה לנייד אותן מהמטבח הביתי אל עולם המסעדנות על כנפי הפרסום. תגידו – וכנראה גם תצדקו – שיש המון אנשים שמבשלים במחשכי הכיריים הביתיים שלהם ויש להם פוטנציאל עצום להפוך לגורו-שף הבא, אבל בכל זאת יש הבדל בין צפייה בחברים שלך משחקים סטאנגה בשבת בשכונה לבין צפייה באולימפיאדה.

משחקי השף עונה 2 פרק 15 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

 

משחקי השף עונה 2 פרק 15 לצפייה ישירה – תהנו