כוכב הצפון עונה 2 פרק 28 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (כוכב הצפון עונה 2 פרק 28 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו כוכב הצפון עונה 2 פרק 29

למי שפיספס – כוכב הצפון עונה 2 פרק 27

כוכב הצפון עונה 2 פרק 28 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של כוכב הצפון עונה 2 אצלנו באתר

עשו לנו לייק:

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar
כוכב הצפון עונה 2 פרק 28 לצפייה ישירה היא סדרת נעורים ישראלית אשר משודרת בערוץ דיסני ישראל למנוי Yes העונה הראשונה עלתה ב-30 בנובמבר 2014. הסדרה מספרת את סיפורה של מאיה במעבר מהעיר הגדולה לצפון, לעזור לאביה עם המלון של המשפחה של אמא שלה שנפטרה. רוב הסדרה צולמה באולפני הרצליה וצילומי החוץ של בית המלון צולמו במלון “חלומות נפתלי” שבמושב שדה אליעזר בגליל העליון.

מאיה, נערה תל אביבית פופולרית (אריאל מורטמן), אשר גרה יחד עם אביה אהוד (אלון נוימן) בתל אביב, נסעה יחד איתו באי רצון לנהל בית מלון קטן בצפון אשר היה שייך למשפחה של אמא של מאיה שנהרגה בתאונת דרכים לפני 10 שנים. מאיה, אשר אוהבת התחלות חדשות, מצליחה מיד להתמקם, ומתאהבת בשון המקובל ממבט ראשון (גיא קלי), ועצם כך מסתכסכת עם דניאל, חברתו האהודה (איאן פינקוביץ’). בהמשך, התגלה כי אבא של שון הוא הבוס- שרוצה להשיג פסל אבוד ששווה ממיליונים, כדי להציל את מפעלו מחובות גדולים, אך הוא לא מצליח משום שיש אנשים אחרים שרוצים למנוע ממנו לקבל את הפסל .

כוכב הצפון עונה 2 פרק 28 לצפייה ישירה

כוכב הצפון עונה 2 פרק 28 לצפייה ישירה סדרת נעורים ישראלית

הסתבר כי אביו של שון, גיל (אמנון וולף), שכר שני אנשים שיתחזו למורי יוגה רוחניים, וכך יוכלו לחפש בשבילו את הפסל בלי שאף אחד יחשוד; אך אחד מהם רק מתחזה לשותף של הבוס, ולא באמת עוזר לו למצוא את הפסל, וכשהפסל נמצא בידיו הוא מאבד אותו- וכך מתחילה העלילה המסובכת של כוכב הצפון: שליחי הבוס מנסים לחפר על מעשיהם ומחבלים במלון, ומאוחר יותר בן ודניאל עוקבים אחרי גיל (אביו של שון) ומנסים להוכיח שהוא אשם בכל. עם כל עלילת המפעל והפסל, מסופר גם על חיי החברה של הנערים הגרים ביישוב ועל הקשרים הנרקמים ביניהם, ואט אט שתי העלילות מתחברות ומתגלה קשר הדוק בין שגרת הנערים לבין הדרמה במפעל והחפירות במלון. פרק הסיום של הסדרה נשאר פתוח ואיתו הרבה שאלות: מה היה במעטפה שמאיה, אהוד ויולי ראו? האם נועה תעזוב את כוכב הצפון עונה 2 פרק 28 לצפייה ישירה לטובת צילום סדרת טלוויזיה במרכז? מה יקרה עם גיל ואיריס במעצר? ובשאלת השאלות שחותמת את הסוף של הסדרה: לאן דניאל נעלמה?

 

מעריב: בתחילה חשבתי שהסדרה החדשה כוכב הצפון עונה 2 פרק 28 לצפייה ישירה, שעלתה אתמול בערוץ דיסני, סובלת מאיכות משחק נמוכה משום שהיא מיועדת לבני נוער. הנוער הרי קונה הכל, ולמרבה הצער אני עד לכך מדי יום, כשהנוער הפרטי שלי יושב מול אירועים מסמרי שיער בטלוויזיה הקרויים “סדרות נוער” ואינו נתקף בתחושות בחילה או נס על נפשו. נסו את זה, אגב, על הנוער שלכם, אם עוד לא עשיתם זאת: הושיבו אותו מול איזה זוועתון אמריקאי, כאלה המיוצרים באלפיהם, עם תפאורה מפלסטיק, דמויות מגבבות טקסטים נמוכים מים המלח וצחוק מוקלט אחת לעשר שניות, ותראו כיצד הנוער נדבק מיד למסך, לסתו נשמטת מטה ועיניו נקרעות. “כוכב הצפון” ניחנה בכל המעלות הללו (למעט צחוק מוקלט). התפאורה והדמויות מפלסטיק, הטקסטים שהושמו בפיהן נמוכים מים המלח, אבל בני הנוער, חשבתי, עוד עשויים לאהוב את הסדרה: יש חתיך וחתיכה, את זה שלבו נשבר, את זו שמתגעגעת אל אמה שהלכה לעולמה, את הביץ’ הלא מוכשרת ויש מסיבות בריכה שניצבים וניצבות מנענעים ישבנים ברקע – טראש ישראלי עשוי צלופן, שלמרבה הצער, יכול לקסום לבני נוער.

פרוגי: אעידן שעובדת עם אפרת בוימולד כפרטנרית בסדרה סיפרה לנו איך העבודה עימה: “כיף, כיף גדול. היא מקסימה, מרימה אותי ונותנת לי ביטחון”. מי שעוד תופיע איתה שם היא אסתי טייב, אחותה של ההריונית נינט טייב. “כל הקטע של משחק לגמרי מעניין אותי. לקחתי קורסים במשחק, ואני עכשיו שוקלת ללמוד שלוש שנים, ככה שזה משהו שעולה על הפרק ומגרה אותי מאוד, אני כל הזמן הולכת לאודישנים. אני מקבלת הרבה לא, אבל זה רק עד שיגיע משהו גדול”. ומה בנוגע לשלישיית הסיסטרס? כרגע אין משהו באופק מבחינתן, אולם אעידן סיפרה לנו כי היא היא מעדיפה להשקיע בקריירת סולו בשלב זה. מלבדה, עוד הגיעו להשתתף בסט היו כוכבי “יומני החופש הגדול” שנפגשו עם אריאל מורטמן המגלמת את מאיה, הבחורה שעברה בסדרה עם אביה לנהל את המלון בצפון. לנו כמובן יש את התמונות מהמפגש המרגש.

כוכב הצפון עונה 2 פרק 28 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

 

כוכב הצפון עונה 2 פרק 28 לצפייה ישירה – תהנו