בובה של לילה עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (בובה של לילה עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

למי שפיספס – בובה של לילה עונה 4 פרק 1

בובה של לילה עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו, תנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של בובה של לילה עונה 4 לצפייה ישירה אצלנו באתר!

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
בובה של לילה עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה היא תוכנית ספורט סאטירית ישראלית המשודרת בערוץ הספורט משנת 2011. בתוכנית מככבות, כנרמז משמה, בובות בנוסח “החרצופים”, שמהוות סאטירה על דמויות בולטות שונות מעולם הספורט בישראל, ובעיקר מתחום הכדורגל. התוכניות בנויות לפי תבנית קבועה, עם פינות, דמויות ואלמנטים חוזרים. התוכנית זכתה לפופולריות רבה ויש המגדירים אותה אף כקאלט. באפריל 2016 החל שידורה של העונה הרביעית. בעבר שודרה גם סדרת ספין-אוף בערוץ 10 בשם “בובה של מדינה” שעוסקת בפוליטיקה.

לצורך יצירת התוכנית, פנה תומר תורג’מן (סמנכ”ל התוכן והעורך הראשי בערוץ הספורט באותו זמן) אל יוצר התוכנית “החרצופים”, איתן אבוט, כדי לברר לגבי האפשרות להפקת תוכנית בכיכובן של בובות. הרעיון נגנז לאחר מספר פגישות, בשל בעיות תקציב. עם זאת, הרעיון עלה מחדש בשנת 2010 ועל אף רתיעה ראשונית מהרעיון מצד אנשי ערוץ הספורט, צולם פרק פיילוט, שכלל את דמותו של “שוקו” בגילומו של אלי בן דוד, לצד בובה של אבי לוזון‏.

בובה של לילה עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה

בובה של לילה עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה תוכנית ספורט סאטירית

את מרבית הבובות מדבב מיקו ג’מאל (“מיקו החקיין”), ובהן בובות של שלמה שרף (שנוצרה לאחר שהוצמדה מסכת גבס לפניו של שרף), אבי לוזון, אלי אוחנה,שייע פייגנבוים, מרדכי שפיגלר, רן בן שמעון, צביקה שרף, יוסי מזרחי, אייל ברקוביץ’ ודרור קשטן. בעונה השנייה הצטרפו בובות חדשות של יצחק שום ואלישע לוי, ובשלישית בובה של אבי נמני, מאיר איינשטיין, אופירה אסייג (מדובבת על ידי תמר ורון), יורם ארבל ואבי מלר (מדובב על ידי דורון ביטון), וגרסאות חדשות לבובותיהם של ברקוביץ’ (בדיבובו של אורן זוזל), שרף ולוזון. בעונה הרביעית הוצגו גרסאות חדשות לבובותיהם של אוחנה ופייגנבוים.

ג’מאל מחקה דמויות נוספות שמופיעות בתוכנית בובה של לילה עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה בקולן בלבד – ראובן עטר, דייויד בלאט, גוסטבו בוקולי, זוהיר בהלול ודני דבורין. את התוכנית מגיש אלי בן דוד, שהוא גם התסריטאי הראשי, בדמות המכונה “שוקו”, שהופיעה לראשונה בתוכנית “החיים על פי שוקו” ששודרה בערוץ הספורט. חלקה העיקרי מתנהל בפאנל בהנחייתו של “שוקו”, בו משתתפות גם הבובות השונות וכן דמויות נוספות בגילומם של קומיקאים קבועים. כמו כן, בפאנל התוכנית משתתף באופן קבוע אורח, שהוא אישיות מתחום הספורט.

פינות התוכנית כוללות את “בובה של חדשות” – מקבץ חדשות בהגשתה של “ליאורה חושן” (בשתי העונות הראשונות) ואבי נוסבאום (החל מהעונה השלישית), הכולל ידיעות ספורט אמיתיות בשילוב עם הרחבות בדויות לסיקור האירוע, הנאמרות באופן ציני; בשתי העונות הראשונות מהדורת “בובה של חדשות” כללה גם קטעי “וידאו פפארצי” המציגים כביכול תיעוד פפארצי להתנהלותם היומיומית של אישי ספורט ישראלים, יחד עם בובות התוכנית. פינה נוספת בעונות הראשונות של בובה של לילה עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה הייתה “פסים”, בה מראיינת בובתו של שייע פייגנבוים אורח מתחום כלשהו, ראיון שמסתיים תמיד בעזיבתו של המרואיין בכעס, לאחר שנעלב מאופן התנהלות הראיון (בחלק השני של העונה השנייה הוחלפה על ידי הפינה “מתנפחים”, עם רון קופמן בגילומו של ירון ברלד, פרודיה על תוכניתו של קופמן “מתמסרים”). לרוב התוכנית מסתיימת בשיר, אם בסגנון קלאסי ואם שיר שקט, הנקטע על ידי שיר מזרחי בביצועו של זמר ים-תיכוני פופולרי.

בובה של לילה עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

 

בובה של לילה עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה – תהנו