פצועים בראש עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (פצועים בראש עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה – צפייה מהנה

צפו פצועים בראש עונה 2 פרק 7

למי שפספס – פצועים בראש עונה 2 פרק 5

עשו לנו לייק:

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar

הסדרה פצועים בראש עונה 2 לצפייה ישירה מתחילה בסיפור חייהם של בער ויקי אשר שירתו יחד כלוחמים ביחידת דובדבן. סער ויקי הסתכסכו לאחר שחברתו של יקי עזבה אותו על מנת לצאת עם סער. השניים המשיכו בחייהם הרגילים וחמש שנים אחר״כ בשנת 2013, יקי נאלץ לעוזב את עבודתו כבלש משטרה במחוז דרום לטובת משרה במשטרת תל אביב בעקבות ביצוע רצח של מפקדו במשטרה שהפך מושחת. מהצד השני סער הפך לחבר בארגון מסתורי ולא חוקי אשר מטרתו להיאבק בחוסר צדק השורר בארץ ולהביא צדק ליקירהם של נרצחים והוא משמש כרוצח שכיר (מתנקש) של הארגון. עלילת הסדרה מתרכשת בעיר תל אביב המוצפת בפשע ואלימות. מערכת היחסים בין החברים סער ויקי מורכבת לאורך כל הסדרה בגלל העמדות השונות. סער רוצח ויקי חוקר. במהלך הסדרה מתברר כי נטלי חברתו של יקי לשעבר אשר כרגע חיה עם סער נרצחה לאחר ויכוח עם סער. יקי מוצא קצה חוט המוביל לסער וקשור לרצח אחר שביצע ומחליט להביא את הצדק לאור ולחקור את הנושא.

אנחנו מצפים לעונה חדשה ומותחת של פצועים בראש שתביא איתה מכרים חדשים ומעניינים כמו שהביא איתה העונה הקודמת. פצועים בראש עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה.

עכבר העיר: הפתיחה, שאכן דרמטית ומותחת, דווקא נראית מבטיחה. בחורה צעירה נדרסת בזדון על ידי סוטה מגעיל. אבל אז אנחנו חוזרים לשנת 2008, שם שני מסתערבים, סער ויקי, (גיא עמיר וחנן סביון) עושים את הפעולה הכי אמינה שיש: הורגים מחבל בכיר בג’נין, מצליחים לברוח ואף להערים על צה”ל. עד כאן הכל בסדר: בסדרות שלא לוקחות את עצמן ברצינות אין בעיה להציג סצנה כזו, גם אין בעיה להציג סצנות נוספות עם חורים ענקיים בתסריט כמו בהמשך (הפרשי הזמן שלא קיימים בין הסצנה בה עולה מאיה (אגם רודברג) לחדר עם “ג’ו” עוד לפני שאבא של ענבר (אלי גורנשטיין) “מאשר” את הפעולה; רק בפרומו לפרק הבא אנחנו מבינים שמי שעונד את הטבעת “מאשר” פעולות נקם, ולא כשאבא של ענבר עושה זאת; בזמן שסער קונה את הברז מאיה כבר בחדר עם הרוצח ועוד ועוד). אבל למה להיות קטנוניים. ב”עספור” הפאקים האלה בעלילה עבדו מצוין. את מי זה עניין בכלל? הבעיה מתחילה כשסדרה כזו כן לוקחת את עצמה ברצינות.

פצועים בראש עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה – צפו עכשיו!

פצועים בראש עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה

ynet: יקי וסער הם חברים לשעבר, שמייצגים שני צדדים של האופי האנושי. האחד נוטה לציית לחוק החברתי, השני מעדיף לקחת אותו לידיים. כשהם היו בצבא הם נתקלו במבוקש שבילה זמן איכות עם כמה חומרי נפץ. כשהתחיל פצועים בראש עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה יקי רצה לעשות את זה מסודר, לקבל אישור, למלא טפסים, להביא תגבור. סער העדיף לסגור חשבון, וזה מה שקרה. כמה שנים אחרי זה הם כבר לא הבסט באדיז. יקי הוא שוטר שמוצב מחדש אחרי שכפי הנראה הרג בשוגג שוטר אחר. עם סער זה קצת פחות ברור, הוא חבר בסוג של כנופיה שמיישמת את הצדק כמו שהיא מבינה אותו – מהיר ועצבני, בלי יותר מידי ניירת. סוג של דקסטריזם שהעם צמא לו לאור אזלת היד של החוק. בפרק הראשון הם מחסלים את העשירון העליון – זה שחושב שהכל מגיע לו והכל הוא יכול לקנות בכסף, ושאין לו שום סנטימנט למעמד הביניים שמברמן לפרנסתו, וכל שנותר לו הוא גאוותו וכבודו העצמי. אלא שבסופו של יום (או לפחות בסופו של פרק), הדילמה היא לא באמת דילמה. יקי השוטר נוחת במערכת מסואבת, נוטרת טינה ששמה לו מקלות בגלגלים ממניעים נקמניים, וכופה עליו להשתחל לנישת השוטר אחד טוב מול כל הממסד. אף אחד לא באמת מחפש שם את הצדק. הנקמה של סער ולהקתו, לעומת זאת, הרבה יותר נקייה, הרבה יותר אידיאליסטית, הרבה יותר אלגנטית והיא מבהירה היטב, לפחות נכון לשלב הזה, איזה צד התסריט לוקח, ואיזה טחנות טוחנות יותר מהר.
הארץ: מי לא מפנטז על צדק כמו במערב הפרוע, לוחם בודד על סוס נכנס לבד למסבאה ונוקם את נקמת משפחתו. פצועים בראש עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה היא סדרת מתח חדשה של גיא עמיר וחנן סביון, יוצרי הסדרה עספור. במרכזה שני חברים שעובדים לפי התבנית המוכרת מאינספור סרטים וסדרות פשע וצדק. כבר בפרק הראשון אנחנו נחשפים לשותפות העבר בין השניים עוד מהתקופה שהיו מילואימנקים מסתערבים בג’נין. עמדה ביניהם אז מחלוקת מהותית, הקרב הנצחי בין חוק לצדק. על הבסיס הזה, הרובין הודי, של לקחת מהרעים ולתת לטובים נעשתה גם הסדרה הזאת עם התאמות למצב הישראלי. השניים נתקלו במחבל שאחראי לכמה וכמה פיגועים והיו צריכים להחליט אם לירות בו או לתפוס אותו ולהביאו למשפט. האחד מאמין שצריך לפעול לפי החוקים, השני מאמין בצדק. דרכיהם נפרדו. אחרי שנים, הם לחוד, כל אחד במפעל הצדק שלו. האחד במשטרה, האחד בארגון סודי של אזרחים לוחמי צדק שנוקמים את נקמת הקורבנות, את הנקמה שהמשטרה ובית המשפט לא נוקמים.

פצועים בראש עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה מביא עימו טעם חדש ורצון להתמכר מחדש לסדרה. מקווים שתהנו

לצפייה בפצועים בראש עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה לחצו כאן