החממה עונה 3 פרק 70 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (החממה עונה 3 פרק 70 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה – צפייה מהנה – שתפו

צפו החממה עונה 3 פרק 71

למי שפיספס – החממה עונה 3 פרק 69

החממה עונה 3 פרק 70 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בפרק של החממה עונה 3 פרק 71 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar

החממה עונה 3 פרק 70 לצפייה ישירה היא סדרת נוער ישראלית. הסדרה משודרת החל משנת 2012 בערוץ ניקלודיאון למנויי Yes. את הסדרה יצר וכתב גיורא חמיצר. לסדרה 3 עונות ו- 175 פרקים. הסדרה מתארת את עלילותיהם של בני נוער הלומדים בבית-ספר למנהיגים הנקרא “החממה” שעל שפת הכנרת. בינואר 2014 החממה עלתה לשידור בערוץ ניקלודיאון בבריטניה (הממלכה המאוחדת), שם דובבה.

אחרי שהצילו את העולם, בסוף החופש הגדול, מקבלים ילדי החממה עונה 3 פרק 70 לצפייה ישירה הזמנה מסתורית לפארק השעשועים “לונס ספארק”, ושם ניצלים מפצצות שהוטמנו להם. כמה ימים לאחר מכן, שנה חדשה נפתחת בחממה, ואל הבתים מצטרפים יובל ועמנואל, לנשרים ולעורבים בהתאמה. עוד נודע כי אלפי נסע למחנה ה- NBA. אל הנשרים, מלבד יובל, מצטרפת איימי, אשר סולקה מבית-הספר בסוף השנה שעברה. נטלי, שעברה לעורבים מהנשרים, הופכת לקפטנית העורבים לאחר שיפתח פרש מהתפקיד לטובת פרויקט סוכנות החלל. בינתיים, באסם אל שריף, מלך נוביה (הגובלת בישראל) ואבא של עומאר, נרצח על ידי אחיו, רפיק, אחרי שנכנס למשא ומתן עם ישראל על הסכם שלום. ראפיק ממנה עצמו למלך נוביה, ופותח במלחמה על ישראל. עומאר, שהצליח לברוח מנוביה, מגיע לחממה, שם מסתתר בעזרתן של נטלי, דינה ואלה-לי. לאחר ניסיונות כושלים מצד נוביה להרוג את עומאר, חותמים ספי שחל וראפיק על הסכם בו ‘איקרוס’, הנשק הסודי של ישראל שהועבר לנוביה על ידי אייזנברג, מפתח הנשק, יוחזר לשטח ישראל בתמורה לעומאר. ספי מסכים, אך עומאר ניצל ברגע האחרון ובורח עם אלה-לי אל המרינה, ומסתתר ביכטה של נפתלי דנינו, אביו האבוד של דניאל. לאחר שגם שם מגלים אותם, בורחים הארבעה אל תוך שטח נוביה, ושם הם מסתבכים ונכלאים בארמון.

החממה עונה 3 פרק 70 לצפייה ישירה

תלמידי החממה עונה 3 פרק 70 לצפייה ישירה הצליחו לעצור את התקיפה של חיל האוויר בארמון נוביה שנכחו בו באותו זמן, אלה-לי ודניאל. יפתח מספר לקארין פינטו שהוא ואלה-לי ביחד וששיקר בחקירה ויוצא מפרויקט סוכנות החלל. מנו ודינה הופכים להיות זוג. ומסתבר שרובי קליין עומד מאחורי המזימה. דוקטור אייזנברג (ממציא האיקרוס) הורעל על ידי רובי. מתגלה שאלונה עדיין עובדת עם רובי בשביל להציל את הוריה, אך בסוף ירה בה מנקש של רובי שהיה צריך לירות במתי. לבסוף אלונה עוזבת את החממה. התגלה כי רובי טיפל בעצמו ונפתר מהלקוח וזאב חיי ומשתמש בזהותו של רובי והוא זה שהפעיל ורצח את אייזנברג, גרם למלחמה וניסה לחטוף את נטלי.

החממה עונה 3 פרק 70 לצפייה ישירה סדרת נעורים ישראלית

הארץ: “החממה” היא טלנובלה לילדים ולבני נוער צעירים, התשובה של יס ל”גאליס” של הוט. מה פירוש טלנובלה? אחת הדמויות הראשיות מסכמת את קורותיה: “אמא שלי מתה בהתפוצצות של מעבורת, אבל אחרי שנה התברר שהיא בעצם חיה. וכשגיליתי את זה אז חטפו אותי וניסו להרוג אותי ואת החברים שלי, ואז איכשהו ניצלנו מזה אבל אז נדבקתי באיזה וירוס קטלני כשדרכתי על מוקש והתמוטטה עליי מערה – וגם מזה איכשהו הצלחתי לצאת, אבל אז אמא של מי שהיה חבר שלי באותו זמן ניסתה להרוג אותי עם פלסטר מורעל וכשניצלתי מזה, אז החבר הכי טוב של אבא שלי ניסה להרוג אותי. הוא חטף אותי וכיוון אלי אקדח מטווח אפס”.

ynet: הפעם זאת החממה עונה 3 פרק 70 לצפייה ישירה – בית ספר אליו מתקבלת הקצפת הכישרונית של בני הנוער בארץ, בתחומי הידע והספורט. ב”חממה” הם נחלקים לשתי קבוצות לפי תחומי העניין שלהם. החכמים ל”עורבים”, והספורטאים ל”נשרים” (והנה חוזרת אלינו המערכה הנצחית בין החנונים לאתלטים), ומשם אינשאללה ייצא דור המנהיגים הבא והמושבח של המדינה. הגיבורים של הסדרה הם אֵלה-לי ואלפי, שני אחים שאמא שלהם האסטרונאוטית נהרגה במהלך רפרור טרגי למעבורת החלל “קולומביה”, ושניהם מתקבלים ל”חממה”, אבל משובצים כל אחד לקבוצה אחרת. גם כאן, כמיטב המסורת החמיצרית, רוב השחקנים הם בתחילת דרכם ו(כמעט) ולא נראו על המסך (להוציא את לי בירן שמגלם את מנהיג ה”עורבים”).

החממה עונה 3 פרק 70 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

 

החממה עונה 3 פרק 70 לצפייה ישירה – תהנו