אנחנו במפה עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (אנחנו במפה עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו אנחנו במפה עונה 2 פרק 3

למי שפיספס – אנחנו במפה עונה 2 פרק 1

אנחנו במפה עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של אנחנו במפה עונה 2 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
אנחנו במפה עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה היא תוכנית טלוויזיה קומית-סאטירית ישראלית שעלתה לשידור בנובמבר 2015 בערוץ HOT3. הסדרה נוצרה על ידי אלי בן דוד, עמרי עמית ואדר מירום ומככבים בה שלישיית מה קשור, מוני מושונוב, ישראל אטיאס, ירון ברלד, צחי גראד, שירה נאור, קובי פרג’ ואורנה בנאי.

אנחנו במפה עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה

התוכנית מורכבת מסדרה של מערכונים בידוריים וסאטיריים, המציגים טיפוסים שונים בעולם הספורט הישראלי. התוכנית צולמה בחודשים יוני-אוגוסט 2015 ושודרה בשידורים חוזרים גם בערוצים הוט קומדי סנטרל ו-HOT Plus.

בניגוד לתוכנית סאטירת הספורט האחרת של היוצרים, “בובה של לילה”, התוכנית אינה עוסקת במקרים אקטואליים או דמויות וקבוצות ספציפיות (על אף שבמקרים מסוימים נרמז קשר לדמות אמיתית או קבוצה מסוימת), אלא מתמקדת בדמויות סטריאוטיפיות המייצגות תופעות נפוצות – לרוב שליליות – בעולם הספורט הישראלי.

אנחנו במפה עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה, עונה חדשה, תהנו

שם התוכנית נגזר מציטטה מפורסמת של טל ברודי. שיר הפתיחה של התוכנית הוא “שיר המכביה”, שנכתב והולחן על ידי נעמי שמר לרגל המכביה ה-11 בשנת 1981. השיר מוגש בביצועו המקורי, תוך שהוא מושר-כביכול בליפ סינק על ידי דמויות התוכנית. קטע ממנגינת השיר מלווה גם את המעברים בין המערכונים, הכוללים ציטטות אמיתיות, בדרך כלל של אישיות ספורט, שמרמזות על תוכנו ונושאו של המערכון הבא אחריהן.

אנחנו במפה עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

אנחנו במפה עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה – תהנו!