פאודה עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (פאודה עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק יעלה בעמוד זה לאחר השידור - עקבו

כדי להנות מכל הפרקים, שתפו את האתר בפייסבוק

למי שפיספס – פאודה עונה 2 פרק 1

פאודה עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של פאודה עונה 2 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
פאודה עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת דרמה ואקשן שעלתה לשידור ב-15 בפברואר 2015 בערוץ yes Oh. את הסדרה יצרו העיתונאי אבי יששכרוף והשחקן ליאור רז. השניים התבססו בין היתר גם על חוויותיהם האישיות, רז שירת ביחידת דובדבן ויששכרוף משמש ככתב וכפרשן לענייני ערבים של אתר וואלה! ובעבר של קול ישראל.

פאודה עונה 2 לצפייה ישירה

לסדרה ייעצו בין היתר גם גונן בן יצחק, רכז ביטחון בשב”כ ואיש סיירת מטכ”ל לשעבר, אבירם אלעד, יוצא יחידת דובדבן, ועמוס הראל, הפרשן הצבאי של עיתון “הארץ”.

הסדרה פאודה עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה (“כאוס” בערבית) מגוללת את סיפורו של דורון, מפקד צוות מסתערבים, ושל חברי צוותו המנסים ללכוד חי או מת את בכיר מבוקשי חמאס בשטחים, תאופיק חאמד. חאמד, המוכר גם בכינויים אבו אחמד ו-“הפנתר”, הוא מחבל שאחראי למותם של יותר ממאה אזרחים ישראלים בשורת פיגועים אכזריים. המרדף הבלתי פוסק גובה מדורון מחיר יקר, פיזית ונפשית, וכן מאנשי צוותו וקרוביהם. האבדות והטרגדיות שהם נאלצים להתמודד איתן יוצרות תפניות והסלמות במהלך חייהם.

פאודה עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה סדרת דרמת אקשן בעונה חדשה!

בחודשים האחרונים הפכה פאודה לאחת מהסדרות הכי מדוברות שיש. השילוב בין רגעי האקשן, הריאליזם וכמובן הדמויות החזקות הצליח לכבוש את לב הקהל, במיוחד אותנו הצעירים. למי שעדיין לא יצא לראות את הסדרה, רק נסביר שפירוש המילה פאודה, הוא כעס והעלילה היא כזאת: הסדרה עוקבת אחרי דורון, לוחם לשעבר ביחידת מסתערבים סודית ומסוכנת.

דורון שפרש מהיחידה כבר הספיק מאז להקים משפחה ונולדו לו בן בכור ובת וחייו היו נורמטיביים לחלוטין עד שיום אחד דופק לו על הדלת מפקד היחידה ומספר לו שאחד מהמחבלים הגדולים ביותר עדיין חי למרות אינספור ניסיונות סיקול ומציע לדורון לחזור ליחידה. מכאן מתחילה העלילה המסובכת שלא מפסיקה להסתבך ולרתק אותנו למסך. אז לפני שהפרק האחרון בעונה משודר ביום ראשון, החלטנו לסכם לכם את הרגעים הטובים ביותר בעונה. שוב, זאת רק דעתנו ואתם לגמרי מוזמנים להוסיף את הרגעים שלכם. (מתוך teenk)

פאודה עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

פאודה עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה – תהנו!