מסובך פרק 5 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (מסובך פרק 5 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק יעלה בעמוד זה לאחר השידור - עקבו

כדי להנות מכל הפרקים, שתפו את האתר בפייסבוק

למי שפיספס – מסובך עונה 1 פרק 4

מסובך פרק 5 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של מסובך עונה 1 אצלנו באתר

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
מסובך פרק 5 לצפייה ישירה היא סדרת דרמה חדשה אשר במרכז העלילה רן שריג, גבר בן 40, גרוש פעמים + שלוש בנות, שמתאהב בצעירה אך לא יכול לנהל איתה מערכת יחסים סדירה במקביל לכל הבלגן בחייו

מסובך פרק 4 לצפייה ישירה

מסובך פרק 5 לצפייה ישירה סדרת דרמה ישראלית בעונה ראשונה

סדרת הדרמה חדשה עוקבת אחר דורון אדר, גבר בן 40 גרוש פעמיים שמגדל את שתי בנותיו הגדולות מגרושתו הראשונה, העיתונאית הפמיניסטית אילנה (עירית לינור) ואת בתו הקטנה מגרושתו השנייה רונית (סנדי בר). הוא מנהל רומן עם גבי (מור חן) – בחורה צעירה שמתגלה כסטנדאפיסטית גרופית שתעשה הכול כדי שיעזור לה להתקדם.

רומן בין כותב מנוסה לסטנדאפיסטית מתחילה, בין גבר בן 40 לבחורה בת 26, בין הורה לרווקה. אימא שלו עדיין עוזרת לו עם כסף אבל לא חוסכת ממנו את דעתה על בחירותיו הגרועות. האם לקשר בין רווקה צעירה וגרוש פעמיים פלוס שלוש יש סיכוי? האם הפעם זה יילך? בין שלל המאבקים היום-יומיים והכלכליים שיש לכולנו ובמיוחד להורים גרושים.

העלילה תעסוק באופן הומוריסטי ומרגש בנושאים מחיי ההורות לצד מלחמת המינים בדור הנוכחי – דור הטינדר, שיימינג בפייסבוק, ברים של הפסטרים וכמובן מאבקי היום-יום של גרושים וגרושות והמרוץ הכלכלי והכללי בין נשים לנושים. (מתוך nana10)

מסובך פרק 5 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

מסובך פרק 5 לצפייה ישירה – תהנו