כחולים פרק 7 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (כחולים פרק 7 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק יעלה בעמוד זה לאחר השידור - עקבו

כדי להנות מכל הפרקים, שתפו את האתר בפייסבוק

למי שפיספס – כחולים עונה 1 פרק 6

כחולים פרק 7 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של כחולים עונה 1 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
כחולים פרק 7 לצפייה ישירה היא סדרה דוקומנטרית אשר עוקבת אחרי חייהם של השוטרים בישראל ברגעים המסוכנים ביותר. תוך כדי צילומי הסדרה ובהצצה מיוחדת לעבודתם של השוטרים בפעולות מבצעיות, נלכדו בעדשת המצלמה הרגעים הדרמטיים בהם נתקלו השוטרים בדלת נעולה וחשוד שמסרב לשתף פעולה. הכוחות המיוחדים של המשטרה משתמשים בכלים ואביזרים מיוחדים על מנת לפרוץ את הדלתות ולגדר את המתחם וכל זאת מתועד בסדרה החדשה.

כחולים פרק 7 לצפייה ישירה

כחולים פרק 7 לצפייה ישירה סדרה דוקומנטרית ישראלית חדשה!

הבועה התל-אביבית אמיתית. אבל היא יותר בקטע של בועה רמת-גנית, מקום מגוריי. וגם אולי בכלל בועה אביעדית קדרונית. מתברר שאנחנו חיים במקום מאוד מסוכן. באמת. אתם לא יודעים מהיכן יזנק עליכם הבוף הבא ומתי יארוב לכם שוטר בין השיחים. אני חשבתי לתומי שחיי אפורים ומשעממים, אבל לא. היום סמים מתחבאים אפילו בתיבות דואר. נו, זה לא שדואר מגיע לשם. ואת כל זה למדתי מכמה דקות בודדות של צפייה בטלוויזיה ולא סתם מכמה דקות בודדות של צפייה בטלוויזיה אלא מצפייה באנשי חוק שמככבים בטלוויזיה. לשם שינוי, לא בהקשר שלילי.

בצל אירועי מותו של שמעון פרס, השיקה קשת את כחולים פרק 7 לצפייה ישירה, סדרת האחות של “המתמחים” והמתחרה של “גיבורים” מערוץ 10. “כחולים”, לפי קשת, היא סדרה דוקומנטרית בת 8 פרקים המתעדת את המתרחש מאחורי הקלעים של עבודת המשטרה ואת חייהם האישיים והמקצועיים של שוטרים ושוטרות במגוון תפקידים רגישים. על מלאכת העריכה אמון עמי טיר ואלה חדשות טובות.

אם יש מישהו בטלוויזיה הישראלית שיודע לספר סיפור מעניין במסגרת של דוקו-ריאליטי זה טיר שעשה את הקילומטרז’ שלו עם “מחוברים” על שלל גרסאותיה. הסיפור של כחולים פרק 7 לצפייה ישירה, לפחות לפי הפרק הראשון והקצבי, בהחלט מעניין. (מתוך וואלה!)

 

כחולים פרק 7 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

כחולים פרק 7 לצפייה ישירה – תהנו!