המשימה אמזונס פרק 19 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (המשימה אמזונס פרק 19 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו המשימה אמזונס עונה 1 פרק 20

למי שפיספס – המשימה אמזונס עונה 1 פרק 18

המשימה אמזונס פרק 19 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של המשימה אמזונס עונה 1 אצלנו באתר

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
המשימה אמזונס פרק 19 לצפייה ישירה היא תכנית אשר משודרת מלב לבו של הג’ונגל הסבוך בעולם, תנחית 18 ישראלים בדרך להרפתקה הגדולה של חייהם. על גדות הנהר הגועש, הם יתמודדו מול איתני הטבע הפראי, ייחשפו לטקסים ושבטים קדומים ויתחרו במסע שבסופו רק אחד ייצא המנצח. המתמודדים יעמדו מול התנאים הקשים של המקום ללא עזרת ההפקה ויתחרו בינהם במשימות שונות.

המשימה אמזונס פרק 19 לצפייה ישירה

המשימה אמזונס פרק 19 לצפייה ישירה סדרת ריאליטי ישראלית בעונה ראשונה

אומרים שכל מקום שתגיע אליו בעולם תוכל למצוא בו ישראלי, אבל מה אם מדובר בסבך צפוף של יערות גשם בו שוכנים שבטים שחלקם מעולם לא באו במגע עם אדם לבן? ריאליטי ההרפתקאות החדש של הקיץ – “המשימה: אמזונס”, הולך לקחת את האמרה הידועה אל הקצה ולהוכיח לא רק שישראלים נמצאים בכל מקום, אלא הם גם יכולים להסתגל לכל תנאי שטח, תרבות ולעמוד בכל אתגר. מתוך mako.

האמזונאס הוא אחד מהנהרות הגדולים והמרשימים ביותר בעולם. הנהר זורם בצפון אמריקה הדרומית סמוך לקו המשווה. ישנה מחלוקת בין גאוגרפים ביחס לאורכו, המוערך בין 6,259 ל-6,800 קילומטר, והוא נחשב כיום לנהר הארוך בעולם (הנהר השני באורכו הוא הנילוס שאורכו 6,695 קילומטר ועד לראשית המאה ה-21 נחשב לנהר הארוך בעולם). אין מחלוקת כי בשפעת מימיו אין אף נהר במידתו של האמזונס, ובו זורמים כחמישית מכלל מי הנהרות בעולם. ראשיתו בנחלים הניזונים ממי שלגים בהרי האנדים בפרו, מאות קילומטרים בלבד מחופי האוקיינוס השקט, משם חוצה אפיקו את רוחבה של ברזיל, ולבסוף נשפך אל האוקיינוס האטלנטי.

גם יובליו של האמזונאס נמנים עם הגדולים בנהרות תבל ובהם: ריו נגרו, מדיירה, פורוס, טפז’וס, ז’פורה, ז’ורואה ושינגו. למעלה מ-1,100 יובלים ו-14 אלף יובלי משנה זורמים לנהר, מהם ארוכים מ-1,500 קילומטר. איי נהר רבים מצויים בו וביובליו.

אגן האמזונאס, הקרוי גם אמזוניה, הוא הגדול בעולם ושטחו עצום, בן כשבעה מיליון קמ”ר, קרוב במידתו לשטחה של ארצות הברית ללא אלסקה. אגן האמזונס תופס יותר משליש משטחה של אמריקה הדרומית. מרביתו מכוסה ביער גשם טרופי והאקלים השורר בו חם ולח. אף יער האמזונאס הוא הגדול בעולם.

המשימה אמזונס פרק 19 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

המשימה אמזונס פרק 19 לצפייה ישירה – תהנו