צומת מילר פרק 10 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (צומת מילר פרק 10 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו צומת מילר עונה 1 פרק 11

למי שפיספס – צומת מילר עונה 1 פרק 9

צומת מילר פרק 10 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של צומת מילר עונה 1 אצלנו באתר

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
צומת מילר פרק 10 לצפייה ישירה היא קומדיית מצבים ישראלית אשר מבוססת על חייו של אדיר מילר, אותה כתב, ביים (בשיתוף עם אוהד פרח) ומשחק מילר בעצמו. הסדרה תשודר בערוץ 2 במסגרת שידורי קשת, ותעלה ב-23 ביוני 2016 ותשודר בימי חמישי. את השיר הנושא של הסדרה, “צומת”, כתב והלחין (יחד עם אורי אבני), מוקי, שמבצע גם את השיר.הסדרה מתמקדת בסיפור חייו של אדיר, ותעניק הצצה הומוריסטית לחייו האמיתיים כסטנדאפיסט המנסה לתמרן בין המציאות, הזוגיות והמשפחה, לבין החלום להמשיך ליצור. בסדרה אשתו היא פסיכולוגית מפורסמים, ומדי פעם מתארחים בסדרה אמנים ישראלים.

כמו שאנחנו יודעים אדיר מילר הביא אלינו את הסדרה צומת מילר פרק 10 לצפייה ישירה עוסקת בחייהם של שלושה חברי ילדות טובים המתגוררים בגבעתיים. כל אחד מהחברים הוא גבר אשר נמצא בתחילת שנות השלושים לחייו. כל אחד מהגברים נמצא בשלב שונה של הזוגיות בחייו. הסדרה מתמקדת בקשרי הידידות בין שלושת הגברים, ובעיקר ביחסי הזוגיות של כל אחד מהם, תוך הקצנה קומית של התלאות הכרוכות בידידות ובזוגיות.

 

צומת מילר פרק 9 לצפייה ישירה

צומת מילר פרק 10 לצפייה ישירה סדרת בידור ישראלית בעונה ראשונה

שמה של הסדרה נובע מהרמזור שצבעיו מייצגים את מצב הזוגיות של כל אחד מהגברים. איצקו (ליאור כלפון) נחשב לאור האדום, כיוון שהוא מונוגמי; נשוי ללילך (יעל שרוני) ואב לילדה בשם דניאל (יובל וין). אמיר (אדיר מילר) הוא האור הצהוב, כי הוא נמצא בתחילת הסדרה בשלב הביניים; יוצא קבוע עם חברה בשם טלי (ליאת הר לב), חפר (נירו לוי) הוא האור הירוק; אין לו חברה קבועה, והוא נמצא בשלב ה”סטוצים”.

במהלך הסדרה אמיר, איצקו וחפר מחליפים בין “אורות הרמזור” , בכך שאמיר מתחתן ונולדת לו בת, איצקו ולילך מתגרשים וחפר מוצא את עצמו בזוגיות מחייבת .

כל פרק בסדרה הוא פרק עצמאי, עם זיקה קלושה בלבד לאירועי הפרקים הקודמים. בכל פרק מוצג אירוע בחיי כל אחד משלושת הגברים, גיבורי הסדרה, אירוע המגיע אל סופו (המר, בדרך כלל) בסוף הפרק. כל אחד משלושת האירועים מתנהל בנפרד, והקשר ביניהם נוצר בעיקר בשיחות בין הגברים, על בעיותיהם.

צומת מילר פרק 10 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

צומת מילר פרק 10 לצפייה ישירה – תהנו