בייק אוף ישראל פרק 10 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (בייק אוף ישראל פרק 10 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו בייק אוף ישראל עונה 1 פרק 11

למי שפיספס – בייק אוף ישראל עונה 1 פרק 8

בייק אוף ישראל פרק 10 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של בייק אוף ישראל עונה 1!

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
בייק אוף ישראל פרק 10 לצפייה ישירה, היא תחרות אפיית טלוויזיה בריטית עטורת פרסים אשר הוקרנה לראשונה על ידי ה- BBC ב -17 באוגוסט 2010. הפורמט נקנה ע״י ישראל ויוקרן החל מיום שבת ה9/04/2016 ביום שבת תחת חסותה של מאקו. בתוכנית מתחרים מספר אופים חובבים על התואר האופה הטוב ביותר ובסופו זוכים בפרסים.

רבים מהזוכים בבייק אוף זוכים להתחיל קריית אפיה ובעצם מגיעים לתוכנית על מנת לממש את האופציה של החשיפה וההכרה ולאחר התוכנית פותחים קונדיטוריות, מאפיות, גלידריות וכו. הזוכים בבריטניה זכו בהכרה רבה ולהצלחה רבה בהמשך דרכם. אנו מקווים שהתוכנית בישראל תביא עימה ריח רענן של שינוי בכל מה שעיקרנו עד עכשיו בתוכניות האוכל.

בייק אוף ישראל פרק 10 לצפייה ישירה

בייק אוף ישראל פרק 10 לצפייה ישירה ריאליטי אפייה ישראלי

במהלך התוכנית האופים נמדדים במספר אתגרים ומצולמים מספר שעות רב במהלך היום. אתגר החתימה, אתגר בו האופים מתבקשים לאפות עוגה שהם אוהבים במיוחד ושהם נוהגים להכין למשפחה שלהם ולחברים שלהם. אתגר טכני, האתגר בה לבדוק למי מהמתמודדים יש את הידע והיכולת הטכנית להכין מוצר מוגמר בזמן מוגבל וע״י מרכיבים אותם בוחרת ההפקה. את המוצרים המוגמרים השופטים יטעמו במבחן עיוור וידרגו ע״פ טעם מהגרוע לטוב ביותר.

אתגר ההופעה, בו האופים יצטרכו להראות גם ידע, יכולות, אילתור וטכניקה. באתגר זה יבחנו בעיקר ע״י הטעם וכמובן שהטוב ביותר ינצח.

בייק אוף ישראל פרק 10 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

בייק אוף ישראל פרק 10 לצפייה ישירה – תהנו