משפחה שולטת עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (משפחה שולטת עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה - צפייה מהנה - שתפו

צפו משפחה שולטת עונה 3 פרק 5

למי שפיספס – משפחה שולטת עונה 3 פרק 3

משפחה שולטת עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בכל הפרקים של משפחה שולטת עונה 3 לצפייה ישירה אצלנו באתר

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
משפחה שולטת עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה היא קומדיית מצבים ישראלית אשר עלתה לשידור ב-2 בנובמבר 2014 בערוץ הילדים למנויי YES. הסדרה נוצרה ובוימה על ידי רובי דואניאס, בהפקת טדי הפקות וערוץ הילדים. צילומי הסדרה התקיימו באולפני ברודקאסט בחולון. שיר הנושא של הסדרה “מלך” מבוצע על ידי מור פולנוהר. ביוני 2015 אושרה וצולמה עונה שלישית לסדרה, שעלתה ב-3 באפריל 2016.

משפחה שולטת עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה

משפחה שולטת עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה קומדית מצבים ישראלית

 

סיפורה של משפחת לוריא, משפחה ישראלית רגילה מנווה צה”ל, המגלה יום אחד כי היא נצר לשושלת של דוד המלך מבדיקת D.N.A שמצאה התאמה בין דוד המלך לבין ישי לוריא והופכת למשפחת המלוכה הראשונה של מדינת ישראל. משפחת לוריא אינה משפחה מלכותית במיוחד, ולכן היא נתקלת בקשיים רבים ומשעשעים בהתמודדותה עם חובותיה המלכותיות. העלילה בתכנית משפחה שולטת עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה סובבת סביב ידידיה לוריא, הבן הבכור של המשפחה, המנסה להמשיך לחיות את חייו הרגילים למרות שהתמנה לנסיך ישראל.

פרוגי: הסלנג של הנסיכה שיר (הילה אברמוביץ׳) כל כך אופייני לנו היום ורלוונטי מתמיד וכנראה שגם במשפחת מלוכה.., גם כמה מהטקסטים שלה יכולים להיכנס לגמרי בקלות לדיבור היומיומי שלנו (כדוגמת “פח פחים פחי העולב!”). אורנה בנאימושלמת וכובשת ביכולות המשחק הקומיות שלה כרגיל, ואף יותר מזה, הרי זו סדרה ראשונה שלה בעולם הילדים ואין ספק שהיא מתאימה לתפקיד ולערוץ כמו כפפה ליד. אנחנו שואלים את עצמנו – למה זה לא קרה קודם?

כמו כן, משה פרסטר שב לערוץ הילדים אחרי שנים שנעדר ממנו ושוב הוא בתפקיד תמים וחמוד – פרסטר, אין עלייך! גם בן רביאן ומור פולנוהר מזכירים לנו למה התאהבנו בהם בסדרות הלהיט הקודמות בהם לקחו חלק (“השמיניה”, “גאליס”) – בן רביאן כבר עשה תפקיד קומי יחסית כשגילם את יותם החנון המצחיק, ואין ספק שנכנס בקלות לתפקיד הקומי הנוכחי בתור הנסיך של ישראל.
משפחה שולטת עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

משפחה שולטת עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה – תהנו