אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 9 לצפייה ישירה

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם (אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 9 לצפייה ישירה) אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה כשיתוף ובאופן חוקי כמו כל תוכן מאתרים כגון dailymotion וyoutube . אם תוכן זה נראה לכם פוגע, מעליב או מפר זוכיות יוצרים כלשהן, ניתן לפנות אלינו בכתובת support@34.241.124.168

הפרק עלה – צפייה מהנה – שתפו

צפו אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 10

למי שפיספס – אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 8

אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 9 לצפייה ישירה!

אם נהנתם מהפרק, שתפו ותנו לנו לייק וצפו בפרק של אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 10 לצפייה ישירה

עשו לנו לייק:

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

 

ג׳קי אזולאי אשר הגיעה לנו למסך לאחר התוכנית מאסטר שף, ולאחר שהיתה בתכנית זוג מנצח מגיעה לריאילטי על משפחתה בת ה14 ילדים. אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 9 לצפייה ישירה נגלה את החיים של המשפחה של ג׳קי עם כל הריגושים, האכזבות, ההפתעות והקשיים שעוברים על משפחה ישראלית. ג׳קי שחייה השתנו מקצה לקצה בעקבות הפרסום בשנים האחרונות, פותחת מסעדה ונאלצת להתמודד עם לא מאט קשיים אשר אותם רואים בתכנית.

אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 9 לצפייה ישירה

אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 9 לצפייה ישירה סדרת ריאליטי משפחתית ישראלית

עכבר העיר: “אחותי ג’קי” של HOT בידור ישראלי משיבה לחיינו את ג’קי אזולאי (“מאסטר שף”, “זוג מנצח”) ומתעדת את חייה בבית שמש, בה מתגוררים גם אמה ו-13 אחיה. מלבד ג’קי, הסדרה מתמקדת באם (שלמערכת היחסים שלה ושל ג’קי נחשפנו כבר ב”חלומות מפלסטיק”) וחמש מאחיותיה. העלילה על הנייר מתמקדת בג’קי שחולמת להקים דיינר מרוקאי, אבל בפועל מג’נגלת בין בני משפחתה שלא פעם גונבים את ההצגה.
יש משהו מטרחן למדי בקונספט הזה לאורך זמן, כך שהציפיות כלל לא גבוהות, אבל איכשהו הצפייה זורמת ושומרת על עניין. מצפייה בפרקים הראשונים נראה שיש ניסיון למתג את הסדרה כמעין “המופע של ג’קי”, שהיא כמובן הדמות המוכרת ביותר בה. במובן מסוים הדבר עומד בעוכריה, שכן אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 9 לצפייה ישירה מתגלה כדמות דעתנית, אך גם קולנית, ביקורתית ועם עודף בטחון עצמי. “אתה עובד אצלי, אני משלמת לך נשמה”, היא מבהירה לבעלה ישראל שבונה לה את המסעדה החדשה בבית שמש. בהזדמנות אחרת היא נוזפת בו שהבצלים שהביא לא טובים וכן הלאה. האינסטינקט הראשוני גורם להירתע מג’קי ומהטונים הצורמים, אך מה שיפה בסדרה זה שככל שהיא מתקדמת גם מה שאנחנו חושבים על ג’קי משתנה בהתאם.

ynet: מעניין שלא מעט יוצאי ריאליטי מגיעים מבית שמש. קותי סבג, טהוניה רובל ואזולאי הם כנראה המפורסמים שבהם, שעולים בשליפה מהירה. לא סטטיסטיקה שאפשר לבסס עליה מסקנות גורפות, אבל יכול להיות שהשתתפות בריאליטי היא שביל הבריחה הקלאסי מהחיים בבית שמש, בהנחה שאתה לא ראש העיר או חרדי. אזולאי עצמה, שזכורה בעיקר מעונה כלשהיא של “מאסטר שף”, החליטה לעשות מעשה ובמקום שתושבי בית שמש יצאו בחיפושים אחרי הריאליטי, היא הביאה את הריאליטי לבית שמש. סתם. לא באמת בשביל זה. כמו שסיפרה באחד הראיונות, ג’קי אזולאי הסכימה להחתים כרטיס במפעל הריאליטי כי היא פשוט היתה צריכה את הכסף. כי החלום שלה, זה שבשבילו היא נעה מפריים לפריים, זה שהפך ממצרך נגיש ובסיסי לפנטזיה הפרועה של רוב הישראלים, הוא לקנות בית. אזולאי גייסה לטובת העניין חמש אחיות מתוך 13 האחים והאחיות שלה, את אמא שלה (שנראית בערך כמו אחותה הגדולה), והביאה לעולם את אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 9 לצפייה ישירה (ווינק-ווינק ל”אחות ג’קי”?), שכבר זכתה לכינוי המתבקש “משפחת קרדישאן” הישראלית.

אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 9 אתם מוזמנים לצפות ולשתף עם חברים. צפייה מהנה

 

אחותי ג׳קי עונה 1 פרק 9 לצפייה ישירה – תהנו